2021 Yılı Üretici Örgütlerinin Güçlendirilmesi Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı

2021 Yılı Üretici Örgütlerinin Güçlendirilmesi Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı Başvuruları Başlıyor

28 Haziran 2021

Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) tarafından, üretim odaklı kooperatif ve birliklerin rekabet gücünün arttırılması amacıyla “Üretici Örgütlerinin Güçlendirilmesi Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Programı” 9 Haziran 2021 tarihinde ilan olunmuştur.

1163 sayılı Kooperatifler Kanunu kapsamında kurulan kooperatif ve birlikler ile 5200 sayılı kanun kapsamında kurulan birliklerin uygun başvuru sahibi olarak belirlendiği Teknik Destek Programı kapsamında; kurumsal kapasitenin güçlendirilmesi, işleme, paketleme, depolama süreçlerinin iyileştirilmesi ile markalaşma ve pazarlama kapasitesinin arttırılmasına hizmet edecek danışmanlıklar talep edilebilecektir.

Programa ilişkin ayrıntılı bilgiye www.geka.gov.tr ve GEKA yatırım destek ofislerinden ulaşılabilir. İkişer aylık dönemler halinde başvuruların kabul edildiği programa, Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden 31 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru yapılabilecektir.

Söz konusu programa ilişkin 24 Haziran 2021 Perşembe Saat 14.00 da online olarak Üretici Örgütlerinin Güçlendirilmesi Yönetim Danışmanlığı Teknik Destek Bilgilendirme Toplantısı düzenlenecektir. Toplantı katılım linki; https://zoom.us/webinar/register/WN_hvPX--zeQMi_Ri_SJwKZAw

Detaylı bilgi için tıklayınız.